KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11809299
nr 1180 9299
Sten Ahlberg
(f. 1952), Sverige
Oljemålning, Utan titel, signerad. Olja på duk, 46x54 cm
Sten Ahlberg, svensk bildkonstnär född 1952 i Växjö.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 april 2018
kl 19:01:15
300 kr
500 kr